Satelitní TV vysílání

Satelitní karty bez poplatku

Satelitní karta se stala v současné době nezbytnou součástí televizního přijímače. Fenoménem jsou satelitní karty bez poplatku, které jsou na trhu poměrně krátkou dobu a zcela pochopitelně lákají obrovské množství zákazníků. Zatímco u většiny poskytovatelů satelitního vysílání se můžete setkat s pravidelnými měsíčními poplatky, satelitní karta bez poplatku by vás prakticky neměla nic stát. Většinou je ale opak pravdou a tak stejně je to s nabízenými satelitními kartami, které jsou údajně bez poplatku.

Všichni velmi dobře víme, že bez poplatku se v současné době neobejde rozhodně nic.

Stejně je to se satelitními kartami, které sice nemusíte platit měsíčně, ale roční poplatek je téměř vždy ve smlouvě uveden. Roční poplatek činí většinou částku okolo 400,- Kč, což není za rok ani zdaleka vysoká částka.

Se satelitní kartou získávají zákazníci více než 30 aktuálních programů a to nejen těch našich, ale i těch pocházejících ze Slovenska. Mimo našich a slovenských programů si můžete navíc zakoupit i celou řadu zahraničních programů, které jsou jak určené pro děti, tak i například pro dospělé. A záleží opravdu jen na vás, o jaké programy máte zájem, jaké budete pravidelně sledovat a využijete je zcela naplno.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Satelitní karty a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.