Satelitní TV vysílání

Jak naladit Déčko na satelitu

Nová televizní stanice Déčko je určena především dětem. A samozřejmě i rodičům, kteří by rádi své ratolesti posadili k televizním obrazovkám, ale s jistotou, že na programu nebude nic, co by děti jakkoli mohlo negativně ovlivnit. Na své si přijdou prakticky všechny děti v jakémkoli věku, které vyhledávají jak zábavu, tak i například animované programy nebo zpravodajství, které se pochopitelně týká zejména dětského světa. Nemusíte se tak obývat negativního dopadu různých reklam nebo nevhodných pořadů pro děti, které jsou stále častěji vysílány dokonce i během dne.

V osm hodin večer se televizní stanice Déčko mění na stejné frekvenci na kulturní program stanice ČT art, který je určen převážně dospělým.

A to zejména z důvodu, že by děti svým obsahem ani zdaleka nezaujal. Dospělí se ale mohou podívat na nejnovější informace ze světa kulturního dění a to nejen u nás v České republice, ale i o kultuře v zahraničí. Nemusíte přitom ladit oba dva programy zvlášť, protože oba dva najdete na stejné frekvenci. Jen s tím rozdílem, že každý den ve 20:00 se z dětského programu stane ten kulturní.

Na satelitu si Déčko naladíte prakticky stejně, jako jakýkoli jiný program České televize. Déčko má stejné parametry, a pokud váš satelit jede na kartu, ladění bude velmi jednoduché.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Česká televize a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.