Satelitní TV vysílání

ČT art na satelitu

Česká televize spustila v posledních minulých měsících celkem dva nové televizní kanály. Jedním z nich je kanál pro děti, druhý je právě ČT art. Stanice ČT art se zaměřuje především na kulturu, literaturu a výtvarné umění a další. A nutno podotknout, že za dobu své existence i ČT art získala u diváků velkou oblibu a těší se poměrně vysoké sledovanosti.

Pokud jste příznivcem kulturního dění a to nejen u nás, ale i například v zahraničí, rozhodně si ČT art nesmíte nechat ujít a na domácí televizi ji naladit. Stanice vysílá denně, ale v poněkud netradičním vysílacím čase. ČT art vysílá pouze během večerních hodin – konkrétně od 20:00 – 02:00.

Během dne bude na stejné frekvenci právě dětský program Déčko, který bude přínosem nejen pro děti, ale dokonce i pro dospělé, protože na něm bude vysílána celá řada naučných dětských pořadů. Ačkoli jsou v současné době oba dva programy vysílány na stejné frekvenci, do budoucna by mělo být všechno jinak. Jak to ale ve skutečnosti bude, nechejme se překvapit.

Ať už hledáte kulturní pořady nebo jen informace ze světa kultury, rozhodně si na ČT art přijdete na své. Sledujte aktuální program, který vám napoví, co sledovat a na jaké pořady byste si rozhodně měli počkat až do nočních hodin.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Česká televize a označen , , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.